ABR Patronat – idealny partner dla Twojego biznesu

Wspieramy biznes oferując kompleksowe usługi w dziedzinie finansów, prowadzenia działalności, księgowości oraz  kadr, płac i HR. Naszym podstawowym celem jest utrzymanie najwyższego standardu usług oraz inwestycje w innowacje, które znacznie ułatwiają wzajemną komunikację i pracę z klientem.

Wybierając Audytorskie Biuro Rachunkowe Patronat otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości, profesjonalne i rzeczowe podejście, a także spokój i wygodę na każdym etapie prowadzenia własnego biznesu.

księgowa trzymająca dokumenty

Mamy świadomość, że zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dziś od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku, ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Biuro rachunkowe zapewnia rzetelne i sprawdzone informacje wspierając wiele biznesów. Od wielu lat działamy na rynku, poszerzamy wiedzę, zakres usług oraz usprawniamy komunikację z klientem. Oferujemy szeroki wachlarz usług wsparcia dla biznesu. Współpracujemy z małymi i średnimi podmiotami z wielu branż i sektorów.

Zakładanie własnego przedsiębiorstwa to ryzyko, które wiąże się z wieloma wyzwaniami oraz problemami. Zmieniające się przepisy oraz ich różne interpretacje, opracowanie odpowiedniej strategii kierowania przedsiębiorstwem, skrupulatne prowadzenie księgowości, zatrudnianie pracowników, planowanie, pozyskiwanie finansów i ciężka praca zmierzająca ku ciągłemu rozwojowi i pozyskiwaniu nowych klientów to tylko część obowiązków młodego przedsiębiorcy.

Nasze Centrum Wsparcia Biznesu tworzy grono wykwalifikowanych ekspertów z dziedziny prawa i przepisów finansowych, księgowych i podatkowych, wykwalifikowani biegli, rewidenci oraz audytorzy, którzy pomagają w rozwiązywaniu wielu problemów i ułatwiają podejmowanie korzystnych dla przedsiębiorstwa decyzji. Dzięki profesjonalnej obsłudze nasi klienci nie muszą martwić się o poprawne funkcjonowanie swojego biznesu, dzięki czemu mają czas na spełnienie oczekiwań swoich klientów i realizowanie własnych wizji rozwoju firmy.

 

Zaufaj profesjonalistom z ABR Patronat!

Kobieta z tabletem w biurze